Organizator:

ŠKODA sponsorem pokazu Grupy Akrobacyjnej ŻELAZNY na Poznań Air Show 2018

01.10.2020 12:00:00

Podziel się

W dniach 19 i 20 maja na poznańskiej Ławicy odbędą się międzynarodowe pokazy lotnicze Poznań Air Show, gdzie najlepsi piloci akrobacyjni z Polski i z zagranicy prezentować będą swoje widowiskowe umiejętności. Wśród nich publiczność będzie mogła podziwiać popisy Grupy Akrobacyjnej ŻELAZNY – jedynego w Polsce cywilnego zespołu akrobacyjnego, którego ŠKODA jest dumnym sponsorem.

Pokazy grupy ŻELAZNY

ŻELAZNY jest największą, a zarazem najdłużej działającą cywilną grupą akrobacyjną w historii polskiego lotnictwa. Założona z miłości do lotnictwa i pasji do latania akrobacyjnego oraz zespołowego, a zainspirowana przedwojennymi pilotami, którzy przetarli podniebne szlaki polskiej zespołowej akrobacji.

Trwająca już 3 lata współpraca sponsorska ŠKODY z Grupą Akrobacyjną ŻELAZNY wynika z doświadczeń i filozofii marki ŠKODA, która wspiera ludzi z prawdziwą pasją i energią do działania. Podniebne popisy, które będzie można obejrzeć podczas Poznań Air Show 2018, podobnie jak produkcja samochodów, wymagają precyzji, pewności i zastosowania niezawodnych technologii.

Oprócz pokazu podniebnej akrobacji sponsorowanego przez ŠKODĘ, na wszystkich odwiedzających Poznań Air Show 2018 czekają również inne atrakcje, wśród nich m.in.:

  • prezentacja modeli ŠKODY z napędem 4x4,
  • fotobudka „freeze me”,
  • stoisko ŠKODA AUTOLAB z kilkudziesięcioma interaktywnymi eksponatami i symulatorami.