Organizator:

ŠKODA głównym partnerem motoryzacyjnym Poznań Air Show 2018

Podziel się

Ponad 10 godzin pokazów powietrznych akrobacji, 80 wyszkolonych załóg oraz niespotykane atrakcje dla uczestników na ziemi – tak zapowiadają się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Poznań Air Show 2018, które odbędą się w dniach 19-20 maja na terenie Portu Lotniczego Poznań-Ławica. ŠKODA jest głównym partnerem motoryzacyjnym tego wydarzenia.

ŠKODA zapewni moc atrakcji na Air Show

Uczestnicy Poznań Air Show 2018 będą mogli podziwiać pokazy lotnicze w wykonaniu najlepszych pilotów z całego świata oraz przyjrzeć się z bliska ekspozycji statycznej statków powietrznych wszystkich kategorii – począwszy od helikopterów, szybowców, poprzez samoloty transportowe, a na statkach ponaddźwiękowych kończąc.

Nie zabraknie również atrakcji przygotowanych przez ŠKODĘ, głównego partnera motoryzacyjnego Poznań Air Show 2018. W naszej strefie otwartej dla wszystkich uczestników wydarzenia w dniach 19 i 20 maja przygotowaliśmy m.in. stoisko ŠKODA Auto Szkoły oraz prezentację wszystkich modeli ŠKODY z napędem 4x4.

ŠKODA Auto Szkoła to istniejąca od 2004 roku szkoła doskonalenia techniki jazdy, której zadaniem jest eliminowanie złych nawyków i błędów popełnianych przez kierowców oraz doskonalenie ich umiejętności w prowadzeniu samochodu, a w rezultacie zmniejszenie liczby wypadków. W jej ramach uczestnicy będą mogli wziąć w specjalnej wystawie poświęconej bezpieczeństwu na drodze – w każdej z 5 stref można skorzystać z interaktywnych eksponatów, doświadczyć wielu sytuacji drogowych i dobrze się przy tym bawić. Przygotowaliśmy również konkurs, w którym codziennie do wygrania będzie voucher na pełne szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy.

ŠKODA Auto Szkoła współpracuje z mieszczącym się  w Centrum 425 przy ul. Głogowskiej 425 w Poznaniu ŠKODA AUTOLAB – pierwszym tak zaawansowanym technicznie i przyjaznym użytkownikowi Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa w Polsce: http://www.skodaautolab.pl/.

Podczas Poznań Air Show 2018 zostaną też zaprezentowane wszystkie modele ŠKODY wyposażone w napęd 4x4. Dzięki niemu auta gotowe są na każde wyzwanie – sprawdzają się zarówno na nieutwardzanych i błotnistych ulicach, na żwirze i w mieście, a na każdą zmianę warunków reagują w kilka milisekund. Świetnie trzymają się drogi, zapewniając kierowcy i pasażerom maksymalne bezpieczeństwo i wygodę.

Targi Poznań Air Show 2018 uwieczni pokaz podniebnych akrobacji Grupy ŻELAZNY – jedynego w Polsce cywilnego zespołu akrobacyjnego, którego ŠKODA jest dumnym sponsorem.