Organizator:

Przeżyjmy to jeszcze raz: Poznań Air Show 2018

Podziel się

Ekstremalne emocje połączyły się z rodzinną atmosferą w maju na poznańskiej Ławicy, podczas Międzynarodowych Pokazów Lotniczych – Poznań Air Show 2018. Duża moc, nieprawdopodobna prędkość oraz akrobacje na najwyższym, światowym poziomie zagwarantowały nam wspaniałe widowisko i moc adrenaliny.

Ekscytujące pokazy i wiele emocji

Piloci popisali się nie tylko precyzją, ale również wytrzymałością. Przeciążenia grawitacji, szybkie beczki, petle, razery, melmany, spirale i korkociągi. Widzowie mogli zobaczyć na niebie prawie 720 minut pokazów w wykonaniu zarówno przedstawicieli Polskich Sił Powietrznych, członków grup akrobacyjnych, jak i uczestników NATO Tiger Meet. Pokazy upamiętniające obchody 100-lecia Powstania Wielkopolskiego, 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 100-lecia Polskiego Lotnictwa Wojskowego, dzięki swej wzniosłej oprawie, głęboko zapisały się w pamięci uczestników.

Liczni odwiedzający tegoroczną edycję Poznań Air Show stworzyli niepowtarzalną atmosferę. Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej relacji z Poznań Air Show 2018. Przeżyjmy to jeszcze raz! #poznanairshow #flyhigh!

https://www.youtube.com/watch?v=vmRrLY4kF5g&feature=emb_title