Organizator:

Ironsky partnerem Poznań Air Show 2018

Podziel się

Podpoznańska firma specjalizująca się w bezzałogowych systemach latających pojawi się na Poznań Air Show. W trakcie wydarzenia eksperci od prawa lotniczego, konstrukcji, modelarze oraz inżynierowie robotyki, zaprezentują drony oraz swoje umiejętności. Jeśli będziecie mieć do nich pytania - żadne nie pozostanie bez odpowiedzi!

IRON SKY to wieloletni oficjalny partner Air Show w Poznaniu. Poza sprzedażą dronów, Centrum Szkolenia IRON SKY jest też ośrodkiem szkoleniowym o zasięgu ogólnopolskim wpisanym do ewidencji Urzędu Lotnictwa Cywilnego uprawnionym do przeprowadzania szkoleń dronowych: w zasięgu wzroku VLOS, poza zasięgiem wzroku BVLOS, instruktorskie INS, geodezyjne GIS, zwiększenie masy drona MTOM

Szkolenia i dronowe pokazy lotnicze prowadzone są z najwyższą starannością przez ekspertów od prawa lotniczego, konstruktorów, modelarzy, inżynierów robotyków, więc żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Szkolą operatorów dronów od ponad 4 lat, dzięki Nim legalnie latają już setki wykwalifikowanych operatorów dronów w Polsce! Szkolili m.in. Polskie Służby Specjalne, Wojsko Polskie, Straż Graniczną, Straż Pożarną, Straż Miejską, operatorów telewizji, dziennikarzy, kadry menadżerskie, inżynierów i naukowców, przedsiębiorców, fotografów, hobbystów. Instruktorzy IRON SKY kilkukrotnie wypowiadali się w mediach w roli eksperta ds. dronów np. Fakty TVN, czy FORBES. Ich szkolenia na operatora drona odbywają na terenie całego kraju w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Gdańsku i są zakończone egzaminem państwowym. Siedziba i sklep stacjonarny znajduje się w Buku pod Poznaniem.

 

PROWADZĄ SZKOLENIA Z DOFINANSOWANIEM ZE ŚRODKÓW POWIATOWYCH URZĘDÓW PRACY ORAZ Z REFUNDACJĄ NAWET DO 80% Z UNII EUROPEJSKIEJ.

Podobno komunikatywność to ich żelazna zasada. Przeczytaj opinie Klientów IRON SKY.

Prowadzą również usługi specjalistyczne z wykorzystaniem dronów takie jak np. fotografia lotnicza, termowizja, dokumentacja techniczna, czy monitoring. Organizują i obsługują eventy z wykorzystaniem dronów.

Tylko na Naszym stoisku na AIR SHOW POZNAŃ 19-20 maja:

  • Konkurs z nagrodami, do wygrania dron DJI SPARK oraz szkolenie na OPERATORA DRONA
  • Możliwość polatania prawdziwym dronem w klatce
  • Wykłady i warsztaty dronowe, poznasz m.in. budowę drona, podstawy prawa lotniczego, zasady konfiguracji i działania UAV, odkryjesz potęgę i możliwości technologii bezzałogowych systemów latających,
  • Zobaczysz prawdziwe profesjonalne drony wykorzystywane w każdej dziedzinie życia
  • Otrzymasz sprawdzone rady operatorów dronów i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu lotnictwa bezzałogowego,
  • Poczujesz się jak operator drona, bo udostępnimy Tobie profesjonalny symulator lotu UAV,
  • Strefa relaksu dla całych rodzin, leżaki, parasole, gadżety DJI

Zapraszamy na stoisko IRON SKY

Bądź na bieżąco z nowinkami o dronach, polub Nas na Facebooku: